Video
Popularne do tej pory formy marketingu (ulotki, banery, prospekty itp.) przestały wystarczać. Dziś przekaz informacji tekstowej zostaje zastąpiony obrazem filmowym. Jeśli chcesz się wyróżnić i przedstawić swoją firmę i produkcję w sposób bardziej oryginalny niż konkurencja - skorzystaj z naszej nowatorskiej propozycji.
Nasze filmy potrafią skutecznie zaprezentować firmę, produkt lub ofertę bez słów.
Film produktowy:
krótkie video w którym bohaterem jest produkt. Dzięki 360 stopniowemu obrotowi specjalnej platformy ukazuje on jego cechy i zalety, motywując klientów do zakupu. Wraz z zamieszczonymi informacjami (cena, numer katalogowy itp.) staje się dziś niezbędny przy wszelkiego rodzaju sprzedaży internetowej oraz katalogowaniu i ewidencjonowaniu produktów.
od 50 PLN netto*
Video wizytówka:
film o Twojej firmie. Opowieść przedstawiona w sugestywny i często artystyczny sposób, ukazująca firmę, doświadczenie, złożoność procesów powstawania i wyjątkowość oferowanych produktów. Film jest idealnym materiałem do zamieszczania na stronach internetowych i profilach społecznościowych. Przygotowany w postaci prezentacji wzmacnia wizerunek firmy na stoisku podczas targów.
od 1500 PLN netto**
Videorelacja:
film reportażowy z udziału firmy w ważnych wydarzeniach branżowych (np. targach) Może posłużyć jako kronika działalności, podkreślić dotychczasowe osiągnięcia, utrwalić i umocnić dobry wizerunek firmy zachęcając klientów do nawiązania szerszej współpracy.
od 500 PLN netto**
Film instruktażowy:
krótkie video pokazujące sposób tworzenia, uruchamiania lub dobierania, układania czy składania gotowych przedmiotów. Można w nim ulokować wiele oferowanych przez firmę produktów, wywołując w użytkownikach potrzebę dokonania kolejnych zakupów. Doskonale nadaje się do zamieszczenia na stronach sklepów internetowych, portalach społecznościowych, czy w postaci prezentacji podczas imprez targowych.
od 800 PLN netto**
* Klientom z którymi jeszcze nie podejmowaliśmy współpracy proponujemy BEZPŁATNĄ sesję próbną w celu prezentacji jakości naszego studia. Ostateczna cena usługi ustalana jest indywidualnie.
** W związku z różnorodnością tematyki, czasu realizacji oraz stopnia trudności materiału filmowego ostateczna cena ustalana jest indywidualnie.