Fotografia
Od lat specjalizujemy się w fotografii i retuszu biżuterii. Nasze studio fotograficzne oferuje zdjęcia doskonałej jakości w rozsądnej cenie dostosowanej do wymagań i oczekiwań. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie poparte jest wieloletnią praktyką i wysokiej klasy sprzętem oświetleniowo-fotograficznym. Wykonane u nas zdjęcia zapewnią lepszą komunikację z klientem, a w konsekwencji przyczynią się do zwiększenia sprzedaży.
Fotografie do internetu, packshot:
zdjęcia przedstawiające produkt na jednolitym tle, pokazujące przedmiot w jak najlepszym świetle i atrakcyjnym dla odbiorcy ujęciu. Zdjęcia realizowane są najczęściej w rozdzielczości 700x700 pikseli na białym tle z przeznaczeniem do sklepów i katalogów internetowych oraz innych działań marketingowych np. na portalach społecznościowych.
od 20 zł netto*
Fotomontaże
wykorzystując zaawansowaną technologię umożliwiamy realizację ciekawych projektów bez kosztownych i czasochłonnych sesji z modelem. Nasze studio potrafi “nałożyć” produkt na wcześniej sfotografowaną postać lub inne wybrane tło w bardzo realistyczny sposób, uzyskując naturalne i wiarygodne fotomontaże.
od 150 PLN netto*
Fotografie do druku:
zdjęcia produktów, które dzięki wysokiej jakości i precyzyjnemu retuszowi mogą zostać wykorzystane w szeroko pojętych materiałach drukowanych. Wysoka rozdzielczość zdjęć umożliwia ich wykorzystanie nie tylko do druku ulotek, katalogów czy materiałów prasowych ale również do druku wielkoformatowego - plakaty, banery, billboardy.
od 50 PLN netto*
Fotografie aranżowane
zdjęcia przedstawiające produkty w atrakcyjnej aranżacji, posiadające elementy przekazu marketingowego. Specyfika tego typu zdjęć wymaga kreatywnego podejścia do produktu. Specjalnie zaaranżowane sceny, dynamiczne ujęcia oraz dobór odpowiedniego oświetlenia gwarantują atrakcyjny wizualnie przekaz i przyciągają uwagę klientów. Fotografie wykonane są w wysokiej rozdzielczości.
od 150 PLN netto*
* W związku z różnorodnością tematyki i stopnia trudności zdjęć ostateczna cena ustalana jest indywidualnie. Klientom z którymi jeszcze nie podejmowaliśmy współpracy proponujemy BEZPŁATNĄ sesję próbną w celu prezentacji możliwości naszego studia.